Теми рефератів
> Реферати > Курсові роботи > Звіти з практики > Курсові проекти > Питання та відповіді > Ессе > Доклади > Учбові матеріали > Контрольні роботи > Методички > Лекції > Твори > Підручники > Статті
Реклама
» » Проведення уроку "Загальна декларація прав людини"

Реферат Проведення уроку "Загальна декларація прав людини"













Розробка уроку пообществознаниюо 9-й класі

на задану тему: Загальна Декларація правами людини


«Бути людиною - це

відчувати свою відповідальність».

А.Сент-Экзюпери

загальний декларація право людина

Учитель:

Мета: Визначити особливої значимості Основних напрямів.

Завдання:

Освітня: сформувати уявлення про Загальної Декларації правами людини. Розкрити значення Загальної Декларації правами людини.

Розвиваюча: розвивати вміння користуватися різними джерелами інформації, вирішувати проблемні завдання, аналізувати, робити висновок, розвивати критичне мислення, вміння вести діалог та аргументувати умови та вимоги, знаходити компромісні рішення обговорюваних проблем;

Виховна: допомогти школярам скласти власні уявлення про і сформувати особистісні установки, засновані на сучасних правових і соціальних моральних цінностях суспільства; сприяти розвивати компетенції учнів за захистом прав, свобод і законних інтересів особи і правомірною її громадянською позицією.

Тип уроку:урок-игра.

Устаткування: текст Загальної Декларації правами людини, презентація, виставка малюнків, додатковий матеріал

Оформлення дошки: тема уроку, епіграф, кластер

Хід уроку

I.Організаційний момент

СЛАЙД1 Доброго ранку! Вдалого Вам дні й доброго настрою! Сідайте!

Як багато помітили сьогодні простий урок, ми присутні гості, і сподіваюся, що це 45 хвилин уроку пройдуть плідно у теплій і приятельської обстановці, бажаю нам творчих успіхів.

Сьогодні ми продовжимо ознайомитися з темою Права людини і громадянина.

На уроці ми повинні:

навчитися працювати у групі, прагне перемоги,

активізувати знання, згадавши попередній матеріал,

познайомитися з новою темою,

продовжити формувати вміння аналізувати, встановлювати причинно-наслідкових зв'язків, зробити висновок, використовувати творчий підхід до.

Урок сьогодні пройде формі гри, ви розділені на виборах 4 команди. Як у будь-якій інший грі, і у нашої працює журі - учні 11 класу, мої помічники - Артем й жити Андрій.

Отже, ми починаємо.

II. Актуалізація знань

. Завдання перше - «Питання - Відповідь»

Я запитаю, команда, яка підняла руку перша відповідає, і тим самим отримує бали.

Увага на екран:

СЛАЙД2 Перше питання, - Який закон має вищу юридичної чинності у державі?

(Конституція)

СЛАЙД3 Запитання друге - Коли Конституцію ПМР?

(24 грудня 1995 року)

СЛАЙД4 Третє питання - Що таке громадянство?

(Громадянство це правова зв'язок людини із державою)

СЛАЙД5 Четвертий питання - Хто такий громадянин?

(Громадянин - людина, приналежний згідно із законом до якогось державі, наділений правами, свободами і обтяжений обов'язками.)

Добре, з цим завданням впоралися.

. Друге завдання - «Увага! Помилка!»СЛАЙД6

Вам пропонується текст російського вченого - юристаЗ.М.Черниловского, у якому описано правничий та обов'язки громадянина в Давніх Афінах. Завдання команди -прочитати і заповнити таблицю. Таблиця складається з правильних і схиблених тверджень. Якщо твердження правильно, то навпаки нього ви ставите плюс, Якщо ж твердження не так відповідно мінус. На дане завдання перед вас 3 хвилинки. Звучить музика.

Громадянство в Давніх Афінах

Усій сукупністю правий і привілеїв користувалися (згідно із законом Перікла) ті особи (чоловічої статі), які мають батько і були природними і повноправними громадянами Афін.

Громадянство купував з 18-річного віку. Потім протягом два роки юнак опановував військову службу. З 20 років йому дозволялося брати участь у народному зборах... Формальне рівність повноправних громадян не виключало їх фактичного нерівності, що визначається нерівністю майн. Становище відпущених за грати рабів була близькою до стану іноземців. Попри все обмеження,вольноотпущенникбув у очах закону особами. Їх визнавалося людську гідність. Інша річ раб. Раб був лише річчю, її живим подобою. Його можна було продати і купити, ...


Страница 1 из 6 | Следующая страница

Реклама
Реклама